Az óvodáról

Miért a mi óvodánkat válassza?
Falusi óvodaként a hozzánk legközelebb álló, s már évek óta tudatosan építő környezeti nevelést és hagyományápolást tekintettük pedagógiai alapkőnek. Mivel a környezetismeret megszerettetése jövőnk szempontjából létfontosságú, így legfőbb feladatunknak ezt tartjuk.
Ez az a terület, mely köré felépíthető az óvodai élet egésze: anyanyelvi nevelés, mese-vers, ének-zene, matematika, vizuális nevelés, mozgás, játék, munka.
 A falusi gyerekeknek elsősorban a saját környezetüket kell megismerniük, megszeretniük, hogy majdan építőivé, szépítőivé válhassanak, ragaszkodjanak szűkebb hazájukhoz: Nagykarácsonyhoz.
Gyerekek

Legnépszerűbb foglalkozások ovinkban

ipb1

Gyógytorna

Mozgásfejlesztésre van szükségük? Óvodánkban szakképzett gyógytornász foglalkozik a különleges igényekkel, személyre szabottan fejleszti a gyermekeket.

Bemutatkozik az Ovi csapata

Hol fogunk találkozni?

Jól felszerelt, és biztonságos környezetben neveljük a gyermekeket

Nagykarácsonyi Örökzöld Óvoda